Koszyk: 0

Kurs księgowości – czym jest księgowość online?

Data publikacji: 2017-08-02 13:34:52

Księgowość online staje się coraz bardziej popularnym tematem – i to nie tylko wśród jednoosobowych działalności gospodarczych, ale również w spółkach kapitałowych. Dla kogo księgowość online jest przeznaczona? Czy nasze obawy przed skorzystaniem z tej usługi są uzasadnione?

Księgowość online nie jest niczym innym jak usługą zastępczą dla biura rachunkowego, która korzystającym daje sporo pożytków, m. in. całodobowy dostęp do ksiąg i dokumentów, możliwość wystawiania faktur z niemal każdego miejsca, w którym mamy dostęp do sieci, przejrzystość i intuicyjność obsługi. Jest alternatywą dla rachunkowości tradycyjnej (zatrudnienia własnej księgowej bądź korzystania z usług biura), którą stosuje coraz większe grono adresatów.

Jednakże przed wybraniem księgowości w tej formie warto zastanowić się, czy słuszne jest założenie, że jest ona formą uniwersalną, czyli odpowiednią dla każdego.


Strona główna Wszystkie wpisy
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij Zamknij
X